Procesor

Kino 3D sprzed 17 tys. lat?

Od malowideł w Akwitanii do mikroprocesorów. Historia człowieka to tysiące lat dążenia do zrozumienia, opisania i okiełznania otaczającego nas świata. Często sięgamy do historii - nawet bardzo odległej - żeby zrozumieć i opisać teraźniejszość. W kolegium „Artes Liberales” dowiesz się, co mają ze sobą wspólnego iPad oraz grecka wątroba ofiarna czy malowidła z prehistorycznych grot z kinem 3D. Zapraszamy.

Aktualności

Dr Julia Lewandowska na sympozjum „El fons antic de la Universitat de Barcelona amb perspectiva de gènere”

Dr Julia Lewandowska weźmie udział w sympozjum „El fons antic de la Universitat de Barcelona amb perspectiva de gènere” (Zbiory specjalne archiwum Uniwersytetu w Barcelonie z perspektywy badań genderowych). Spotkanie w języku katalońskim i kastylijskim odbędzie się za pośrednictwem platformy BB Collaborate. Więcej informacji.

Promocja tomów i strony internetowej poświęconych notatnikowi Juliusza Słowackiego

Laboratorium Romantyczne Wydziału „Artes Liberales” Uniwersytetu Warszawskiego oraz Zespół badawczy Raptularz wschodni Juliusza Słowackiego mają zaszczyt, a także wielką radość zaprosić Państwa na promocję tomów i strony internetowej poświęconych notatnikowi poety. Promocja odbędzie się zdalnie 23 października 2020 r. w godzinach 17.00–19.00. Więcej informacji

Symposium ”Latin American Research in Poland: Recent Experiences, Achievements, Perspectives and Challenges”,

Tryb pracy na Wydziale „Artes Liberales”

Zgodnie z § 10 Zarządzenia nr 217 Rektora Uniwersytetu Warszawskiego z dnia 29 września 2020 r.  sprawie funkcjonowania Uniwersytetu Warszawskiego w okresie stanu epidemii ogłoszonego w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 Dziekan Wydziału, dr hab. Robert A Sucharski, prof. ucz., informuje, że ze względu na rosnącą z dnia na dzień liczbę zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 i w związku z tym na konieczność minimalizacji bezpośrednich kontaktów międzyludzkich praca na Wydziale „Artes Liberales” UW odbywać się będzie nadal w trybie zdalnym.

Inauguracja zajęć dydaktycznych na Wydziale „Artes Liberales”

Dziekan Wydziału „Artes Liberales” UW, dr hab. Robert A. Sucharski, prof. ucz., serdecznie zaprasza na inaugurację zajęć dydaktycznych na Wydziale „Artes Liberales”, która odbędzie się 14 października, o godz. 12.00. Spotkanie on-line.

Przewodnik dla nowych studentów 2020

Specjalnie dla studentów pierwszego roku zostały zebrane w jednym miejscu wszystkie ważne informacje o uczelni. Jak zapisać się na zajęcia? Kiedy można wyjechać na wymianę zagraniczną? Czym jest USOS, punkty ECTS, oguny i lektoraty? Na jakie wsparcie można liczyć? Przewodnik dostępny jest w wersji elektronicznej i online.