Procesor

Kino 3D sprzed 17 tys. lat?

Od malowideł w Akwitanii do mikroprocesorów. Historia człowieka to tysiące lat dążenia do zrozumienia, opisania i okiełznania otaczającego nas świata. Często sięgamy do historii - nawet bardzo odległej - żeby zrozumieć i opisać teraźniejszość. W kolegium „Artes Liberales” dowiesz się, co mają ze sobą wspólnego iPad oraz grecka wątroba ofiarna czy malowidła z prehistorycznych grot z kinem 3D. Zapraszamy.

Zajęcia dydaktyczne w trybie zdalnym

Od dziś, tj. 29 listopada, do 10 grudnia br. zajęcia dydaktyczne na kierunkach studiów I i II stopnia organizowanych na Wydziale „Artes Liberales” UW odbywają się w trybie zdalnym. Zarządzenie Kierownika Jednostki Dydaktycznej.

Informacja o postępowaniu w sytuacji zakażenia wirusem SARS-CoV-2

Wykład otwarty pt. „Long-term monitoring of primate species in Colombian Llanos”

Serdecznie zapraszamy na wykład otwarty pt. „Long-term monitoring of primate species in Colombian Llanos” kolumbijskiej prymatolożki dr Xyomara Carretero-Pinzón (MSc, PhD; Zocay Proyect). Wykład odbędzie się 29 listopada 2021 r. o godz. 17.00, online: https://us02web.zoom.us/j/88676548720.

II Dyktando Uniwersytetu Warszawskiego

Do poniedziałku (15 listopada) do godz. 23:59 trwają zapisy na II Dyktando Uniwersytetu Warszawskiego. W inicjatywie mogą wziąć udział członkowie społeczności UW - studenci, doktoranci, pracownicy, z wyłączeniem studentów oraz absolwentów kierunku „filologia polska” (na którejkolwiek uczelni), a także słuchaczy i absolwentów studiów podyplomowych oraz kursów kształcących redaktorów i korektorów (w którejkolwiek placówce oświatowej). Więcej informacji

Zmarła dr Irina Tatarova

Z żalem zawiadamiamy, że w dniu 30 października 2021 r. zmarła wieloletnia wykładowczyni naszego Wydziału – dr Irina Tatarova.

Liturgia pogrzebowa odbędzie się w czwartek 4 listopada o godzinie 10.00 w cerkwi św. Jana Klimaka. Następnie ciało zostanie przewiezione do kościoła św. Franciszka w Izabelinie, gdzie o godz. 12.30 zostanie odprawiona msza święta, po czym nastąpi złożenie do grobu na miejscowym cmentarzu parafialnym. Więcej informacji.

Godziny dziekańskie: 2 listopada 2021 r

Dziekan Wydziału „Artes Liberales” UW, dr hab. Robert A. Sucharski, ogłosił godziny dziekańskie w dniu 2 listopada 2021 r. (wtorek, godz. 8.00–20.00).

2 listopada Dziekanat dydaktyczny pracuje w trybie zdalnym.