Procesor

Kino 3D sprzed 17 tys. lat?

Od malowideł w Akwitanii do mikroprocesorów. Historia człowieka to tysiące lat dążenia do zrozumienia, opisania i okiełznania otaczającego nas świata. Często sięgamy do historii - nawet bardzo odległej - żeby zrozumieć i opisać teraźniejszość. W kolegium „Artes Liberales” dowiesz się, co mają ze sobą wspólnego iPad oraz grecka wątroba ofiarna czy malowidła z prehistorycznych grot z kinem 3D. Zapraszamy.

Rejestracja na zajęcia i wyrejestrowanie

Podania o dopisanie do listy uczestników zajęćPodania można składać w Dziekanacie lub na adres: katarzyna.bosk@al.uw.edu.plLiczy się kolejność zgłoszeń.

 

Procedura rejestracji na zajęcia:

  1. Wchodzimy do Usosweb
  2. Wybieramy Moduł rejestracje;
  3. Przechodzimy do modułu - dla studentów
  4. Wybieramy zakładkę rejestracje
  5. Wybieramy zakładkę rejestruj na przedmioty
  6. Wybieramy link na górze - zobacz wszystkie przedmioty, na które możesz się zarejestrować;
  7. Zaznacz zakładkę pokazuj grupy przedmiotu w kolumnie
  8. Spośród wszystkich zajęć w CLASS AL, wybierz te, które są dla Ciebie
  9. Klikamy na koszyczek przedmiotu, który nas interesuje
  10. Pojawia się informacja o zapisaniu na zajęcia.

Procedura wyrejestrowywania się z zajęć w Kolegium AL:

Zgodnie z Regulaminem Studiów na UW każdy student studiów pierwszego i drugiego stopnia ma prawo do wyrejestrowania się z jednych zajęć w ciągu całego toku studiów bez ponoszenia żadnych konsekwencji.

Podanie o wyrejestrowanie należy wydrukować z USOSa a następnie udać się do Kierownika Kolegium Artes Liberales lub Zastępcy Kierownika Kolegium Artes Liberales z prośbą o pozytywne rozpatrzenie podania. Podpisane podanie należy następnie złożyć w Sekretariacie Kolegium Artes Liberales UW. W ciągu tygodnia na koncie studenta pojawi się informacja o wyrejestrowaniu z zajęć.

W przypadku zajęć WF lub lektoratu Sekretariat wpisuje do USOSa decyzję. Należy odebrać z Sekretariatu potwierdzone podanie i udać się z nim do SZJO lub SW w celu ostatecznego wyrejestrowania z grupy.

 

Pliki do pobrania: